korepetycjeszczecin.pl

Pod tym adresem internetowym (korepetycjeszczecin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Tego typu domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny abonament za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy fotografie z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć nam swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w opracowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich uwag. Za darmo skorygujemy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!