korepetycjeszczecin.pl

Pod tym adresem internetowym (korepetycjeszczecin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne adresy wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy na pewno odpowiednią domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich poprawek. Gratis skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!